مجتمع صنایع غذایی آیدا

مجتمع صنایع غذایی اصفهان آیدا بین الملل

مجتمع صنایع غذایی اصفهان با نام تجاری آیدا تأسیس شده در سال 1338 اولین کارخانه صنایع تبدیلی در استان اصفهان بوده این کارخانه در سال 1382با دستگاههای خریداری شده از شرکت ROSSI & CATELLI ایتالیا تجهیز و در حال حاضر جزء کم نظیرترین کارخانجات صنایع غذایی کشور بشمار می آید . این مجتمع با تبدیل سالانه 100،000 تن گوجه‌فرنگی به رب گوجه‌فرنگی دربسته بندیهای مختلف اسپتیک، حلب و قوطی و 50،000 تن سیب درختی و 30،000 تن هلو و زردآلو به پوره میوه در بسته بندی اسپتیک موجبات توسعه اقتصادی پایدار و ایجاد بازار مطمئن برای عرضه محصولات کشاورزی استان اصفهان و سایر استانهای کشور را فراهم آورده است .

در مجتمع صنایع غذایی اصفهان نهایت تلاش و دقت انجام میگیرد تا رب گوجه فرنگی با حفظ حداکثر خواص مفید گوجه فرنگی بویژه لایکوپن (رنگ دانه قرمز) و سایر آنتی اکسیدان‌های موجود، علاوه بر ویسکوزیته و رنگ، محصولی سالم، خوش طعم و عاری از هر گونه فلزات سنگین ، تولید و بسته بندی گردد. محصول پوره میوه تولیدی این مجتمع یکی از بهترین پوره‌های تولیدی کشور بوده و در صنوف مختلف موادغذایی از جمله لواشک،شیرینی ، مربا و آبمیوه از این محصولات استفاده می گردد.

مفتخر به کسب گواهینامه های معتبر

این مجتمع در راستای اهداف کیفیتی و رقابت و حضور در بازارهای جهانی علاوه بر اخذ گواهینامه های استاندارد ملی ایران برای محصولات، در حال حاضر موفق به برقراری سیستم ISO22000 برای ایمنی مواد غذایی مدیریت کیفیت نیز می باشد.

تاریخ به روز رسانی:
1400/10/28
تعداد بازدید:
198
Powered by DorsaPortal